Осещина, будинок 130 м.кв.

Котеджне містечко "Синевир" у селі Осещина, Київська область. У цьому містечку вже встановлено чотири наші теплові насоси.

Ми виготовили інверторний тепловий насос переливного типу Geosun WS-10 вихідною потужністю по теплу 10 кВт / год. Споживання теплового насоса разом з циркуляційними насосами становить 2,2 кВт / год при виробництві близько 10 кВт / год тепла. Середнє споживання тепловим насосом взимку складає 1 кВт / год.

Геотермальний тепловий насос інверторного типу дозволяє підключати генератор невеликої потужності. Використання інверторної моделі забезпечує плавний старт та регулювання теплової потужності у великому діапазоні. Для роботи в парі з тепловим насосом вибраний генератор потужністю 6,5 Квт/год., якого також вистачає для живлення електроприладів всього будинку.

У цьому будинку геотермальна система опалення забезпечує комфортну температуру навіть у найсильніші морози.

Ми надали повний комплекс послуг з встановлення інверторного геотермального теплового насоса вода-вода потужністю 10 кВт. Також була реалізована функція високотемпературного ГВП для забезпечення будинку гарячою водою. Система опалення здійснюється за допомогою водяної теплої підлоги. Температурний режим подачі в систему опалення складає 35 градусів Цельсія.