Гнідин, будинок 230 м.кв.

Котеджне містечко у селі Гнідин, Київська область. Особливістю цього району є висока ефективність геотермального грунтового контуру. Грунтові води та піщані грунти забезпечують максимальний ККД для роботи теплового насоса.

Ми виробили та встановили тепловий насос Geosun GS-16 з вихідною потужністю по теплу 16 Квт./год. У номінальному режимі споживання теплового насоса разом з циркуляційними насосами становить 3,5 Квт./год.

Опалення в цьому будинку здійснюється за допомогою геотермальної системи, яка забезпечує комфортну температуру навіть при найнижчих температурах на вулиці.

Виконано наступні роботи:

  • монтаж теплового насоса 16 Квт. “під ключ”;
  • пробурено геотермальне поле загальною довжиною 300 м.п.;
  • Реалізована функція високотемпературного ГВП для забезпечення гарячою водою.

Дані по дому: добрий рівень утеплення.

У цьому будинку встановлена система опалення у вигляді водяної теплої підлоги. Взимку температурний режим подачі до системи опалення становить 35 C°.

Рівень ґрунтових вод - високий.

Грунтовий контур для цієї системи складається з п'яти вертикальних геотермальних свердловин загальною довжиною 300 м. Очікувана температура теплоносія, що надходить з грунту взимку, становить +7 C°. Колектор грунтового контуру розміщений в котельні, а буріння геотермальних свердловин було проведене на ділянці поруч з будинком.